Zadzwoń i zamów

Pomoc, zamówienia, rabaty
tel. +48 698 001 023

Polub nasz Fanpage- wysyłka GRATIS

Kategorie blog

Sklep Prokonsumencki

Colgenium - nowość od Colway

Colgenium - nowość od Colway

Colway już nas przyzwyczaił do wprowadzenia na rynek suplementów o unikalnym składzie na bazie substancji naturalnych a zarazem bezpiecznych i efektywnych w działaniu tak aby każdy mógł skorzystać z ich dobroczynnego działania.  Od lat misją firmy COLWAY jest wspieranie odkryć polskiej szkoły biochemii białek. Szczególną uwagę skupia na peptydach, których prozdrowotne właściwości terapeutyczne są już nie tylko uznane, lecz także potwierdzone w licznych badaniach naukowych. Przedstawiamy Colgenium - strażnika Twojej pamięci i koncentracji.

Colgenium zawiera w swoim składzie COLOCO PRP® (pat UPRP nr P.218693) ekstrakt siary i jej najcenniejszej frakcji białkowej. Kolostrynina nazywana jest również proline-rich polypeptides (prp), czyli polipeptydem bogatym w prolinę. Aktywność biologiczna kolostryniny, wynika z więcej, niż jednego składnika, ponieważ efektów jej działania nie udaje się powtórzyć przy użyciu żadnego z osobna, spośród badanych do tej pory peptydów. Do Colgenium dodaliśmy synergicznie działającą z COLOCO PRP® witaminę B6.  

Z badań przeprowadzonych przez firmę Geo-Poland, na grupie prawie 400 osób, po okresie 4 miesięcy, można wysnuć wnioski :

Podawanie COLOCO PRP® w sposób istotny statystycznie, w porównaniu do osób, które nie otrzymywały COLOCO PRP® , zwiększyło wartość BDNF tj. neurotroficzny czynnik pochodzenia mózgowego, który stymuluje produkcję nowych komórek mózgowych i wzmacnia już istniejące. Uważa się, że BDNF jest kluczowym białkiem dla funkcjonowania zdrowego mózgu.

Suplementacja COLOCO PRP® pozytywnie wpłynęła (na poziomie trendu), w grupie badanej, na poprawę funkcji poznawczych: pamięci, uwagi, zdolności do uczenia się, ocenianej z pomocą skomputeryzowanych testów neuropsychologicznych (CANTAB). Co ważne, poprawa dotyczyła osób zdrowych i to w różnym wieku.

W obecnych czasach nasz szybki tryb życia, stres, intensywne natężenie bodźców negatywnie odbijają się na funkcjonowaniu naszego mózgu. Wpływa to na nasze złe samopoczucie i pogarszanie jakości życia. Tym bardziej warto już teraz zadbać o te funkcje mózgu, które determinują naszą produktywność, możliwość rozwoju intelektualnego, ale już też nasze codzienne funkcjonowanie.

Twój mózg nie odżywia się w standardowy sposób, jego metabolizm jest niezwykle szybki. Małe wahania w składzie, kaloryczności oraz jakości pokarmu potrafią wpływać na jego pracę, regenerację oraz szybkość reakcji, dlatego to nie przypadek, że formuła COLGENIUM została opracowana w formie pastylek do ssania. Ta forma podawania COLOCO PRP®, jest kluczowa dla jego optymalnego przyswojenia i efektywności działania.

Colgenium to doskonały suplement diety dla osób borykających się z:

  • zaburzeniami w procesach pamięciowych,
  • zakłóceniami uwagi wywołane przemęczeniem,
  • pogorszeniem sprawności poznawczej,
  • problemami z przyswajaniem wiedzy,
  • zakłóceniami w koncentracji uwagi,
  • opóźnionymi reakcjami na bodźce,
  • uczuciem rozkojarzenia czy przemęczenia.

 

dr Dawid Wiener - Jak Colgenium działa na poprawę pamięci i koncentracji ?
Wyniki naukowego badania na osobach z trzech grup, w różnym wieku.

 Colgenium

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl