Zadzwoń i zamów

Pomoc, zamówienia, rabaty
tel. +48 698 001 023

Polub nasz Fanpage- wysyłka GRATIS

Kategorie blog

Sklep Prokonsumencki

Lunazyna
Lunazyna

Lunazyna to peptyd bardzo rzadko występujący w świecie biologicznym, ponieważ znajduje się w mikroskopijnych ilościach tylko w jednym organizmie roślinnym - soi. To unikalne białko jest pierwszym opisanym pokarmem epigenetycznym, które budzi nadzieje na przełom w wielu dziedzinach nauki. Firma Colway od kilkunastu lat z pasją tworzy najwyższej jakości kosmetyki na bazie kolagenu oraz jedyne w swoim rodzaju suplementy diety. Colway jak dotąd był kojarzony z innym popularnym białkiem jakim jest kolagen. Teraz nadszedł czas na lunazynę, która jest głównym składnikiem LunaColu. LunaCol to najważniejszy produkt jaki powstał w historii Colway a firma wiąże z nim duże nadzieje na przyszłość. Wróćmy jedna do lunazyny.
Początkowe eksperymenty naukowe sugerowały śladowe istnienie lunazyny także w innych roślinach, głównie zbożowych. 

czytaj całość »
Listopad 2018 w Colway
Listopad 2018 w Colway

Listopad to miesiąc szalonych zakupów. Tradycyjnie jesienią Colway organizuje promocję, która od roku nazwana jest Listopadem w Colway. Udział w akcji przynosi dwie główne korzyści: Kupując pakiet produktów za 5200 pkt (zakup 3469,15 zł + VAT) otrzymuje się dożywotni status Menedżera, który pozwala kupować produkty z maksymalnym rabatem 42% i korzystać z planu finansowego Colway uprawniającego do otrzymywania prowizji. Druga korzyść to że do każdego zakupionego pakietu dokładane są produkty gratis na wartość katalogową ok 1500 zł. W puli gratisów są:

1 x kolagen Platinum 100 ml
1 x Colvita 120
1 x Szampon zagęszczający włosy
1 x Atelokolagen
1 x Zestaw napinający pod oczy

czytaj całość »
Szampon zagęszczający włosy
Szampon zagęszczający włosy

Szampon zagęszczający włosy zwany często szamponem słonia (od nazwiska twórcy Dr Słonia) powrócił do sprzedaży w ulepszonej formule i nowym opakowaniu.  Główne prace nad kolejną odsłoną szamponu Colway  dotyczyły ujednolicenia jego gęstości co udało się osiągnąć po dodaniu dwóch organicznych substancji stabilizujących konsystencję. Zadanie to nie było proste, ponieważ szampon zagęszczający włosy jest produktem naturalnym a więc pozbawionym chemicznych zagęstników. Znalezienie naturalnych składników, które zapewnią stabilną konsystencję musiało więc trochę potrwać i wymagało wielu testów. Przy okazji nowa receptura została wzbogacona o wyciąg z lipy srebrzystej, która wzmocni i zregeneruje osłabione włosy. Staną się one nie tylko zgęszczone i mocne, ale także bardziej elastyczne i lśniące. Opis szamponu jaki wywiad z Dr Słoniem pod linkiem Szampon Zagęszczający Włosy Colway.

czytaj całość »
Colaceum - panaceum Colway
Colaceum - panaceum Colway

Colaceum to nowa propozycja kosmetyku od Colway, która ma szansę stać się hitem sprzedaży. Produkt niedrogi, wielofunkcyjny a co najważniejsze całkowicie naturalny. W sprzedaży pojawi się w pierwszej dekadzie września.
Colaceum to wielozadaniowy wosk do skóry, włosów i paznokci o szerokim zastosowaniu pielęgnacyjnym. Skład Colaceum tworzą substancje o wyjątkowo korzystnym działaniu, stosowane przez setki lat w ziołolecznictwie.  Jakie to substancje można zobaczyć pod linkiem https://kosmetyki-colway.pl/pl/p/Colaceum/119. Wracamy więc do roślin a tradycje sięgania po nie są bardzo długie. Colway postanowił skorzystać z tej wiedzy i filozofii co poskutkowało stworzeniem Colaceum. Produkt powstał z pasji zgłębiania dawnych receptur, jak i najnowszych biotechnologii, o ile sięgają one po składniki wyłącznie naturalne.

czytaj całość »
Colvita - promocyjna cena
Colvita - promocyjna cena

Colway sensacyjnie obniżył cenę Colvity. Szczególnie znacząca jest ona przy opakowaniu 120 kapsułek. Cena z 387 spadła na 317 złotych ( https://kosmetyki-colway.pl/pl/p/Kolagen-Colvita-120/43 ).  Nowa cena jest na razie sezonowa i czy zagości na stałe w cenniku colway okaże się w sierpniu lub wrześniu. Obniżka ceny Colvity jest miłą niespodzianką dla szerokiego grona zwolenników tego suplementu. Colvita jest marką samą w sobie oraz najbardziej rozpoznawalnym na naszym rynku preparatem tego rodzaju. Colvita nigdy nie była tania. Za to była skuteczna, bo efektywnie poprawia kondycję tkanki łącznej, czyli całego ludzkiego ustroju. Na czym polega skuteczność Colvity? Na unikalnej anaboliczności jej aminokwasów kolagenowych, które niemal w 100% budują po przyswojeniu nowe białka (a nie np. zamieniają się w energię czy ulegają wydaleniu). Które nie potrzebują do inicjowania procesów kolagenogenezy suplementowania się już ...

czytaj całość »
Złoty zestaw ATELO - nowa niższa cena
Złoty zestaw ATELO - nowa niższa cena

Ceniony i popularny Złoty zestaw ATELO od czerwca jest w nowej niższej cenie. Obniżka jest na razie okresowa i czy zostanie na stałe okaże się po okresie letnim. Złoty zestaw ATELO to pakiet kosmetyków opartych na atelokolagenie umieszczonych w eleganckiej kosmetyczce z logo Colway. Mamy tu wszystko co potrzeba nam do pielęgnacji twarzy, dekoltu czy szyi. Atelopłyn spełnia funkcję bogatego toniku lub płynu do demakijażu. Atelokolagen niweluje nam zmarszczki, poprawia kondycję skóry nadając jej przyjemny różany zapach. Zawiera trzy rodzaje kolagenu, płynny jedwab oraz enzymy i bogactwo najszczerszego złota. Świetnie wchłania się i sprawdza się na cerze suchej. Atelokrem mc2 to krem zgodny z trendem miejskim, stworzony aby pomóc skórze zestresowanej, zmęczonej i narażonej na szkodliwe działanie środowiska jak smog, klimatyzacja czy promieniowanie urządzeń biurowych. 

czytaj całość »
Atelokolagen Perłowy Colway
Atelokolagen Perłowy Colway

Atelokolagen Perłowy to długo oczekiwana nowość od Colway. Kolagen pojawił się w sprzedaży w limitowanej serii 1000 sztuk. Mamy nadzieję, że szybko zdobędzie uznanie klientów i na stałe zagości w ofercie kosmetyków Colway. Kolagen perłowy wzorowany jest na podstawowej wersji atelokolagenu charakteryzującego się magiczną złotą helisą. Tutaj mamy piękną helisę z masy perłowej zanurzoną w 120 ml trzech kolagenów natywnych połączonych z kompleksem Superox-C i prowitaminą B. Takie nagromadzenie substancji aktywnych tworzy bogaty i luksusowy kosmetyk anti-age. Kolagen perłowy jest też ciekawą alternatywą dla kolagenu naturalnego Silver 100 ml, który dedykowany jest do całego ciała. Szczegóły nowego produktu można przeczytać pod linkiem:  https://kosmetyki-colway.pl/pl/p/Atelokolagen-perlowy/111 .

czytaj całość »
Blue Diamond Cream
Blue Diamond Cream

Blue Diamond Cream czyli po polsku Krem Niebieski Diament to nowy kosmetyk w "stajni" Colway. Firma wiąże z nim duże nadzieje i oczekuje, że  jeszcze bardziej rozpropaguje polską myśl biotechnologiczną a co za tym idzie popularność produktów Colway. Colway to firma rdzennie polska, współpracująca z polskimi naukowcami, którzy mogą spokojnie konkurować z dużymi koncernami zagranicznymi. Trudno dzisiaj na potężnym rynku kosmetycznym zaistnieć z nowym rewolucyjnym produktem. Konkurencja jest duża a jednak Colway podjął wyzwanie i stworzył inteligentny krem klasy Premium dedykowany najbardziej wymagającym konsumentom. Nie będziemy w tym krótkim artykule wchodzić w szczegóły biochemiczne i rozbierać skład kremu na części pierwsze. Tak naprawdę to najlepiej przekonać się na własnej skórze dlaczego Krem Niebieski Diament jest bardzo dobrym kosmetykiem anti-age. 

czytaj całość »
Nowa lepsza Colvita
Nowa lepsza Colvita

Colvita to ceniony już na rynku liofilizowany kolagen w kapsułkach. Popularny jest już nie tylko w Polsce ale także zdobył sobie uznanie wśród klientów na całym świecie. Colway cały czas pracował nad udoskonaleniem swojego kolagenu w kapsułkach uwzględniając także uwagi konsumentów. Proces ten trwał od wielu tygodni. Właśnie teraz  pojawiły się w sprzedaży pierwsze nowe opakowania colvity o zmienionym składzie i wyglądzie.  Modyfikacje jakie nastąpiły to:

- zmiana opakowania (pudełka) zgodnie z koncepcją wymiany opakowań  wszystkich produktów colway tak aby miały jednolitą szatę co wpłynie na rozpoznawalność marki
- zwiększenie dwukrotnie wkładu liofilizatu kolagenu, wcześniej 24 mg obecnie 48 mg

czytaj całość »
Listopad w Colway
Listopad w Colway

Listopad to miesiąc szczególny dla firmy Colway. Jak co roku organizowana jest promocja listopadowa nazwana w tym roku po prostu Listopad w Colway. Udział w akcji przynosi dwie główne korzyści: Kupując pakiet produktów za 5200 pkt (zakup 3016 zł + VAT) otrzymuje się dożywotni status Menedżera, który pozwala kupować produkty z maksymalnym rabatem 42% i korzystać z planu finansowego Colway uprawniającego do otrzymywania prowizji. Druga korzyść to że do każdego zakupionego pakietu dokładane są produkty gratis na wartość katalogową ok 2500 zł. W puli gratisów są:

1 x kolagen Platinum 100 ml
1 x colvita 120
1 x atelomaska na noc
1 x szampon zagęszczający włosy

czytaj całość »
Konferencja Colway 2017
Konferencja Colway 2017

Jak co roku w październiku firma Colway zorganizowała konferencję dla swoich Managerów i Dystrybutorów. Tym razem spotkanie odbyło się w Bronisławowie w hotelu Magellan położonego blisko zalewu Sulejowskiego. Celem konferencji było zaprezentowanie nowych produktów, informacji o kierunkach rozwoju w jakimi będzie podążał Colway oraz co najważniejsze dla przybyłych jakie będą gratisy w promocji listopadowej. Prelekcje były bardzo merytoryczne i obfitowały w wiele niespodzianek. Przede wszystkim Colway zaprezentował kilka nowych produktów, które mogą się stać hitami sprzedaży. Będziemy je opisywać na naszym blogu a teraz je tylko wymienimy: 

czytaj całość »
Kolagen Naturalny ma nowe opakowanie
Kolagen Naturalny ma nowe opakowanie

Colway zgodnie z zapowiedziami wymienia powoli opakowania swoich produktów, tak aby ujednolicić ich szatę graficzną i zrobić markę bardziej rozpoznawalną na rynku. Proces ten zaczął się także w serii kolagenów naturalnych, które są cenionymi kosmetykami Colway. Na pierwszy ogień poszły kolagen Platinum 100ml oraz  kolagen Graphite 100ml. Sukcesywnie do końca listopada wszystkie kolageny powinny być już w nowych opakowaniach. Nowy kartonik jest w eleganckim ciemnogranatowym kolorze, podkreślającym unikalność kolagenu Colway. Oprócz typowych informacji jak skład czy sposób użycia kolagenu ładnie zostało zaakcentowane że kolagen Colway został wyprodukowany metodą patentową (nr prawa ochronnego 206813). Na spodzie kartonika jest umieszczona data przydatności kolagenu. Kolagen w nowych opakowaniach jest już w sprzedaży.

czytaj całość »
Nowy Atelokolagen
Nowy Atelokolagen

Atelokolagen firmy Colway zdobył sobie już pozycje na rynku jak i uznanie klientów. Colway jednak dąży do doskonałości swoich produktów kierując się w dużej mierze uwagami konsumentów. Wszystkie zostały uwzględnione w ulepszonej formule atelokolagenu. Atelokolagen otrzymał lepszą jakościowo butelkę, do której nie powinny już przedostawać się bąbelki powietrza uszkadzając złotą spiralę . Ta z kolei wyraźnie „tłustsza”, bo bogatsza teraz w białka kolagenowe i złoto, będzie się pięknie składać w miarę ubywania produktu. Stali klienci zauważą że żel jest bardziej „lepki”, co w praktyce oznacza: bardziej wydajny. 

czytaj całość »
Świat produktów Colway
Świat produktów Colway

Tutaj będziemy prezentowali najnowsze informacje ze świata produktów Colway. Zapowiedzi nowych kosmetyków czy suplementów, wiadomości o wyprzedażach oraz promocjach, wskazówki biznesowe, ciekawostki, opinie i komunikaty.

czytaj całość »
Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny

Kolagen to słowo klucz w dzisiejszej kosmetyce. Chcemy tutaj przedstawić jakie są rodzaje kolagenu, jak on wpływa na nasz wygląd i organizm a także odpowiedzieć na różne nurtujące klientów pytania: Jak pozyskiwany jest kolagen naturalny ? czy Ile jest kolagenu w kolagenie ?.

Naturalna Witamina C
Naturalna Witamina C

Witamina C to jedna z najpopularniejszych witamin, którą prawie każdy ma w swojej domowej apteczce. Jej ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu jest niepodważalne. Witamina C bierze udział w wielu różnych procesach, które zachodzą w naszym ciele a jej właściwości od dawna są wykorzystywane w medycynie. Znalazła też zastosowanie w kosmetyce, ponieważ jako silny przeciwutleniacz zwalcza wodne rodniki, które odpowiadają za proces starzenia się skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl