Bestsellery
Szampon zagęszczający włosy
Szampon zagęszczający włosy
149,00 zł
szt.
Kolagen Colvita 120
Kolagen Colvita 120
387,00 zł
szt.
Witamina C-olway
Witamina C-olway
127,00 zł
szt.
Collup
Collup
199,00 zł
szt.
Odżywka zagęszczająca włosy
Odżywka zagęszczająca włosy
149,00 zł
szt.
LunaCol
LunaCol
257,00 zł
szt.
Kolagen Colvita 60
Kolagen Colvita 60
197,00 zł
szt.
Pasta do zębów z kolagenem
Pasta do zębów z kolagenem
39,00 zł
szt.
Kolagenowy żel do mycia
Kolagenowy żel do mycia
137,00 zł
szt.
Colaceum
Colaceum
79,00 zł
szt.
BabyCol
BabyCol
109,00 zł
szt.
Eliksir dr Słonia
Eliksir dr Słonia
99,00 zł
szt.

Sklep Prokonsumencki

Współpraca

Współpraca z nami może się odbywać na różnych płaszczyznach i być dopasowana do każdego zależnie od jego potrzeb czy umiejętności. Colway jest rodzajem sieci konsumenckiej bazującej w dużej mierze na poleceniach o jasnych i prostych zasadach. Uczestnikiem sieci może być:

  • Klient - osoba która chce kupować produkty Colway taniej i to jest jej główny cel. Kupuje produkty dla siebie czy członków rodziny i znajomych. 
  • Sprzedawca - osoba, która nie tylko kupuje dla siebie ale ma zmysł handlowy i potrafi sprzedawać produkty. Może to być dla niej dodatkowy dochód a w niektórych przypadkach główna działalność. Sprzedając produkty może korzystać z planu finansowego colway otrzymując prowizję.
  • Firma - z reguły z branży kosmetycznej czy fryzjerskiej. Zapraszamy salony, gabinety odnowy biologicznej czy SPA do współpracy.  Jest to doskonały sposób na uzupełnienie swojej oferty o naturalne produkty Colway.

Te trzy wybrane formy uczestnictwa są przykładowe. Każda z nich ma zawsze otwartą drogę do zmiany swojego statusu na inny i korzystania z dobrodziejstw planu finansowego Colway.

Zapis do Colway jest prosty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas. Otrzymujemy rabat na start 30% i możemy kupować produkty Colway ciesząć się ich jakością i lepszą ceną. Formularz zgłoszeniowy: Rabat 30%.

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich. Klienci często sprowadzają temat sieci Colway do dwóch pytań:

  1. Czy zapis do Colway zobowiązuje do robienia zakupów ?
    Do Colway można się zapisać i nie robić zakupów choć to działanie bezsensu. To lepiej się nie zapisywać. Bo po co ?
  2. Czy muszę wykonywać jakieś określone zakupy/obroty ?
    Nie trzeba wykonywać żadnych obrotów czy zakupów (patrz pierwsze pytanie). Jeśli już kupujemy to w ilości jaka nam jest potrzebna i w czasie dla nas dogodnym. Może to być nawet jeden zakup na całe życie. Nie są narzucane żadne limity.

Osoby, które są zainteresowane nie tylko zakupami ale także planem marketingowym Colway i korzyściami z niego płynącymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 698 001 023 lub mailowego.

Plan finansowy Colway - prezentacja


Rejestracja w Colway International opis pod linkiem: https://kosmetyki-colway.pl/pl/i/colway-international/20 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl