Zadzwoń i zamów

Pomoc, zamówienia, rabaty
tel. +48 698 001 023

Polub nasz Fanpage- wysyłka GRATIS

Kategorie blog

Sklep Prokonsumencki

Colway pomaga Zuzi

Colway pomaga Zuzi

POMÓŻMY WSPÓLNIE ZUZI, której organizm nie produkuje kolagenu.

LISTOPAD w COLWAY 2020 trwa w najlepsze. Mamy już za sobą pierwszy tydzień w którym zostało zakupionych już kilkaset pakietów. W ramach tej dorocznej promocji firma Colway rozpoczęła jeszcze jedną wyjątkową akcję. Tym razem jest to akcja pomocy osobie, która bardzo tej pomocy potrzebuje. Colway liczy na to, że w tym szczególnym okresie razem z Dystrybutorami, Menagerami oraz klientami okażemy swoje COLWAYowskie niebieskie wielkie SERCA.

Zuzia Plewa to wspaniała 15- letnia dziewczyna, której skóra jest delikatna jak skrzydła motyla i podatna na bardzo bolesne urazy. Zuzia cierpi na nieuleczalną, genetyczną chorobę skóry. Pęcherzowe oddzielanie naskórka (łac. epidermolysis bullosa) to choroba, która jest spowodowana genetycznymi zmianami wpływającymi na uszkodzenie procesu wytwarzania kolagenu w skórze. Zuzia ma najgorszą postać tej choroby. Nawet najdrobniejszy ucisk, otarcie czy uraz powodują uszkodzenia skóry i wielkie rany, które bardzo trudno się goją. Ta straszna choroba spowodowała, że Zuzia straciła palec, który został Jej amputowany. Niestety choroba Zuzi zaatakowała także przełyk, w związku z tym Zuzia jest karmiona dojelitowo. Zuzia w swoim codziennym cierpieniu jest twarda jak najpiękniejszy kamień szlachetny. Przy całej złożoności swojej sytuacji ta dzielna Dziewczyna robi wszystko, by funkcjonować normalnie w społeczeństwie i realizować swoje marzenia. Zaczęła naukę rok wcześniej niż Jej rówieśnicy i pomimo kłód rzucanych Jej pod nogi zarówno przez los, jak i przez otaczającą rzeczywistość, radzi sobie świetnie.

Na szczęście okazało się, że produkty Colway pozwalają na szybsze gojenie się ran, które pojawiają się na skórze Zuzi. Kolagen Colway ma zbawienny wpływ na Jej organizm. Firma Colway postanowiła wspomóc Zuzię w codziennej pielęgnacji. Wymaga to dużej ilości  produktów, dlatego aby je zapewnić chorej Zuzi, Colway zaprasza do włączenia się w tę wyjątkową akcję.

Można to zrobić na trzy sposoby sposoby.

Pierwszy jest bardzo prosty. Każdy kupiony  w rmach Listopada w Colway PAKIET nr 2  zapewnia przez Colway wsparcie produktowe dla Zuzi na jeden dzień opieki. Pokażmy swoje wielkie NIEBIESKIE SERCE i zapewnijmy produkty dla Zuzi na cały najbliższy rok! Wystarczy, że zostanie zakupionych w sumie 365 PAKIETÓW nr 2. Opis pakietu na naszym blogu Listopad w Colway 2020.

Drugi sposób to wsparcie Fundacji, która również opiekuje się Zuzią.  Można wesprzeć fundację KAWAŁEK NIEBA (KRS 0000382243) dokonując dowolnej wpłaty na jej konto. Każde 10, 20, 50 czy 100 PLN, które wpłacicie będzie w 100% przekazane na realizację życiowych potrzeb Zuzi. Link do strony fundacji

Pomóc Zuzi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 137
Tytułem: “830 pomoc dla Zuzi Plewy”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Zuzia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Bank Zachodni WBK
Title: “830 Help for Zuzia Plewa”

Jeśli zdecydujesz się na taką formę pomocy – pamiętaj o dopisaniu kodu przypisanego do Zuzi: „830 pomoc dla Zuzi Plewy” w tytule przelewu. 

Sposób trzeci to zakup choć 1 szt. Kremu Niebieski diament z gwarantowanym moissanitem. To taka mała cegiełka wspomagająca tą wyjątkową akcję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl