Zadzwoń i zamów

Pomoc, zamówienia, rabaty
tel. +48 698 001 023

Polub nasz Fanpage- wysyłka GRATIS

Kategorie blog

Sklep Prokonsumencki

Złoty Rytuał ATELO - Colway SPA

Złoty Rytuał ATELO - Colway SPA

Każdy z miłośników kosmetyków Colway chciałby wykorzystać moc drzemiącą w produktach jak najlepiej ale często zastanawia się czy stosuje je prawidłowo i w należytej kolejności. Colway wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i proponuje domowe rytuały pielęgnacyjne, które zapewnią nie tylko dobry, zdrowy i młody wygląd, ale także relaks, odprężenie i dobre samopoczucie. Każdy z rytuałów, przygotowanych jest specjalnie z myślą o przeprowadzeniu ich w domowym zaciszu.  Rytuały pielęgnacyjne są w pełni bezpieczne, proste do zastosowania i dające efekty porównywalne z profesjonalnymi zabiegami wykonywanymi przez specjalistów w gabinetach kosmetycznych. Oprócz dokładnego opisu zabiegu dołączony będzie film instruktażowy pokazujący krok po kroku jak prawidłowo aplikować kosmetyki Colway, w jakiej ilości i kolejności. Na pierwszy ogień proponujemy zapoznać się ze Złotym Rytuałem ATELO.

Jak już sama nazwa rytuału sugeruje do jego przeprowadzenia niezbędne będą kosmetyki ze złotej linii ATELO. Produkty te najkorzystniej mozna nabyć kupując Złoty zestaw ATELO  https://kosmetyki-colway.pl/pl/p/Zloty-zestaw-ATELO/65 oraz jeśli zabieg ma być wykonywany jako pilęgnacja nocna to Atelomaskę na noc https://kosmetyki-colway.pl/pl/p/Atelomaska-na-noc/106

 • Atelopłyn do Demakijażu
 • Atelowoda Komórkowa
 • Atelokolagen
 • Atelokrem MC2
 • Atelomaska na Noc 

WSKAZANIA:

 • cera z widocznymi oznakami starzenia
 • cera z pierwszymi oznakami starzenia
 • fotostarzenie
 • odwodnienie i suchość skóry
 • zmiany pigmentacyjne
 • poszerzone naczynia krwionośne
 • szarość i nierównomierny koloryt skóry
 • obniżona odporność skóry

Złoty Rytuał ATELO - krok po kroku jak stosować kosmetyki Colway

 

OPIS (krok po kroku Złotego rytuału ATELO)

PIELĘGNACJA DZIENNA
1. Oczyść skórę Atelopłynem do Demakijażu naniesionym na wacik kosmetyczny. Powtarzaj czynność do momentu czystego wacika. Następnie spłucz twarz wodą i osusz ją ręcznikiem.
2. Rozpyl na skórze Atelowodę Komórkową, uważając aby preparat nie dostał się do oczu (nie osuszaj skóry!).
3. Na wilgotną skórę nanieś jedną wyciśniętą „pompkę” Atelokolagenu, wmasowując go w skórę do całkowitego wchłonięcia, nie omijając okolic oczu.
4. Następnie nałóż Atelokrem MC2, rozprowadzając go dokładnie po całej powierzchni twarzy.

PIELĘGNACJA NOCNA
1. Oczyść i nawilż skórę zgodnie z punktami 1 i 2 z powyższej instrukcji, a następnie zastosuj Atelokolagen – zgodnie z ww. punktem 3.
2. Na tak przygotowaną skórę nanieś Atelomaskę na Noc (2 pompki) i wmasuj ją dokładnie w skórę.

PORADY
W przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia:

 • Dwa razy w tygodniu zastosuj Atelomaskę przed snem w większej ilości (8 pompek). Rozprowadź ją, poczekaj aż się wchłonie, a pozostałości wmasuj w skórę. Nie zmywaj produktu!!!

W przypadku skóry z pierwszymi oznakami starzenia, wystarczy:

 • Aplikować Atelokolagen raz w ciągu doby - na noc
 • Raz w tygodniu zastosować większą ilość Atelomaski 

Czas trwania rytuału: 8-12 minut
Częstotliwość: 1-2 razy dziennie
Wydajność produktów: 80 zastosowań
Koszt 1 rytuału: 10,67 zł
Koszt produktów: 854 zł (wartość w cenach katalogowych, zapisz się do sieci Colway i skorzystaj z rabatu 30%) w bonusie: elegancka kosmetyczka.

Jak widać z wyliczeń, koszt pojedynczego zabiegu jest niewielki, a podana cena została wyliczona na podstawie cen detalicznych. Kosmetyki Colway są bardzo wydajne i pomimo dużego wydatku rozkłada on się w czasie na małe sumy.

Marka COLWAY to 15 lat doświadczeń, to specjaliści z wieloletnią praktyką, a także wiedza i zaangażowanie współpracujących z nami autorytetów naukowych i wybitnych ekspertów. To wszystko, jak również rekomendacje znanych osób, certyfikowane badania, otrzymane nagrody, a przede wszystkim pozytywne opinie i sugestie tysięcy naszych zadowolonych klientów - daje gwarancję jakości i skuteczności działania naszych produktów oraz pewność uzyskania oczekiwanych efektów ich stosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl